„Droga do sukcesu, jest zawsze w budowie” – unknown

21.5.2024

Nie sztuką jest stać w miejscu, a #teamyarrl zdecydowanie w nim nie stoi! Korzystając z know how naszych doświadczonych trenerów rozwijamy swoje kompetencje tak, aby jeszcze lepiej wspierać się wewnątrz organizacji, ale również świadczyć jeszcze bardziej profesjonalne usługi dla naszych klientów.

Kierując się takimi zasadami zorganizowaliśmy szkolenia z zakresu Menedżerskiej siódemki oraz Komunikacji. Monika Fedyk-Sikora i Joanna Buczek przeprowadziły cykl szkoleń z tych dwóch zakresów dla Menedżerów z całej grupy yarrl.

Monika Fedyk-Sikora i Joanna Buczek

Z doświadczenia wiemy, że najlepszą formą nauki są warsztaty, dlatego nasi Menedżerowie zostali od razu wyposażeni w praktyczne narzędzia gotowe do wykorzystania.  

Mocnymi punktami były motywowanie i ewaluacja oraz dobra komunikacja – tu z odniesieniem do pracy zdalnej oraz ze szczególnym uwzględnieniem  

Poświęciliśmy też czas na  zagadnienia parującej chmury, czyli omówienie narzędzi do rozwiązywania konfliktów oraz przeprowadziliśmy trening udzielania feedbacku. Bogatsi o wiedzę i doświadczenia możemy powiedzieć, że spokojniejsi wróciliśmy do pełnienia naszych obowiązków