Software development

Zanurz się w świat innowacyjnych rozwiązań z yarrl S.A. Jesteśmy dynamiczną społecznością blisko 400 utalentowanych specjalistów, a naszą pasją jest tworzenie oprogramowania. Budujemy oprogramowanie dedykowane pracując w modelach time & material lub fixed price.

Realizujemy projekty IT w pełnym cyklu wytwórczym

Realizujemy projekty IT w pełnym cyklu wytwórczym

Wspólnie z nami możesz skorzystać z całych zespołów lub wybranych ekspertów, gotowych do realizacji Twoich najśmielszych biznesowych planów. Nie jesteśmy jedynie dostawcą - chcemy być partnerem, integrującym systemy i dostarczającym cenne doradztwo w kwestiach optymalnej architektury rozwiązań IT.

Nasza wspólna podróż rozpoczyna się od pomysłu biznesowego i analizy wymagań, a następnie przechodzimy przez proces projektowania, implementacji, testowania, aż po wdrożenie. W naszej pracy stosujemy innowacyjne podejścia, takie jak Test Driven Development i Domain Driven Design, aby efekty były nie tylko funkcjonalne, ale i wyjątkowe.

Nie ograniczamy się do schematów - pracujemy w metodykach, takich jak: ITIL, Kanban, PMBoK, Prince2 czy Scrum/Agile, dostosowując się do Twoich potrzeb.

Nasze umiejętności obejmują aktualne standardy rynkowe:

Back-end

Java/Spring

.NET/C#

SQL

noSQL

Graph databases

PHP

Front-end

Vue.js

Angular

React

Realizujemy projekty IT w pełnym cyklu wytwórczym

Budujemy systemy zarówno w środowisku klienta, jak i w chmurze, w obu przypadkach zapewniając najwyższy poziom bezpieczeństwa. Odkrywamy też potencjał machine learning/AI, wykorzystując Python i data science do zdobywania informacji z systemów oraz tworzenia skutecznych automatyzacji procesów biznesowych.

yarrl S.A. to nie tylko dostęp do twórców zaawansowanego oprogramowania. To partnerska, wspólna podróż w świat innowacji. Będziemy dla Ciebie czymś więcej niż zwykłym software house'em. Będziemy współtwórcą Twojego sukcesu!

#softwaredevelopment #time&material #softwarehouse #TestDrivenDevelopment #DomainDrivenDesign

software development

Obszar biznesowy

Anna Zawadzka

Sales Director

Email: anna.zawadzka@yarrl.pl

Telefon: +48 661 330 577