Rozwiązania dla branż

Działamy na rynkach: publicznym (rządowym i samorządowym), bankowym, finansowym, ubezpieczeniowym, sprzedaży i dystrybucji, energetyki i przemysłu, e-commerce, funduszy inwestycyjnych oraz medycznym.

Rozwiązania dla branży finansowej i ubezpieczeniowej

Rozwiązania dla branży finansowej i ubezpieczeniowej

Firmy branży finansowej to najdynamiczniej rozwijające się organizacje na rynku w zakresie informatyzacji. Oferujemy rozwiązania, których jednym z głównych priorytetów jest zapewnienie wymogów bezpieczeństwa zgodnych z wymogami komunikatu chmurowego KNF oraz Prawa Bankowego.

Oferujemy:

Rozwiązania dla samorządów i administracji

Sektor admiracyjno-samorządowy poszukuje rozwiązań, które znacząco zreformują procesy związane z przetwarzaniem danych, bezpieczeństwem cyfrowym czy obsługą mieszkańców. Organizacje budżetowe dążą do obniżenia kosztów związanych z funkcjonowaniem urzędów, poprawą jakości obsługi mieszkańców, większą wydajnością pracowników. Rozwiązania, które oferujemy są odpowiedzią na potrzebę budowania nowoczesnej administracji.

Rozwiązania dla samorządów i administracji
Rozwiązania dla sprzedaży i dystrybucji

Rozwiązania dla sprzedaży i dystrybucji

Oferujemy rozwiązania, dzięki którym uprościsz swój proces zakupowy, zintegrujesz kanały sprzedażowe, podwyższysz standardy obsługi klienta i zwiększysz swoją konkurencyjność. Wybierz rozwiązania dedykowane dla branży retail, wykorzystując możliwości jakie daje AI.

Rozwiązania dla energetyki i przemysłu

Dla branży energetycznej i przemysłu niezawodność działania i bezpieczeństwo jest najwyższym priorytetem. Oferujemy rozwiązania, które spełniają te wymagania i jednocześnie gwarantują możliwość wdrażania i korzystania z systemów unifikujących zarównotradycyjne jak i nowoczesne technologie telekomunikacyjne.

Rozwiązania dla energetyki i przemysłu

Skorzystaj z naszej wiedzy i doświadczenia

Posiadamy bogate know-how w zakresie projektowania i integracji systemów, które wykorzystujemy podczas współpracy z Klientem.
Towarzyszymy naszym Klientom na każdym etapie wdrożenia.

Obszar biznesowy

Magdalena Pisarczyk-Czekaj

IT Projects Director

Email: magdalena.pisarczyk@yarrl.pl

Telefon: +48 601 416 600