Dostarczamy kompleksowe rozwiązania IT dla Twojego biznesu

Dzielimy się doświadczeniem i pasją do innowacyjnych technologii oraz nieszablonowych rozwiązań. Dzięki temu dostarczamy produkty dopasowane do Twoich potrzeb i oczekiwań.

O nas

Jesteśmy yarrl S.A. Inspirują nas nowe technologie oraz trendy rynkowe. Dzielimy się szeroką wiedzą technologiczną, unikalnymi kompetencjami oraz ponad 30-letnim doświadczeniem w branży nowoczesnych technologii.

Projektujemy, wdrażamy i integrujemy systemy dla biznesu. Dostarczamy zespoły ekspertów IT. Świadczymy usługi konsultingowe i audytorskie. Towarzyszymy naszym Klientom na każdym etapie projektu.

Siłą Yarrl jest zgrany i wykwalifikowany zespół. Kształtujemy naszą firmę, omawiamy kierunki wzrostu, badamy różne możliwości i wspólnie wybieramy ścieżki działania.

Od ponad 30 lat tworzymy i dostarczamy rozwiązania naszym klientom, współdzieląc z nimi nasze doświadczenie i pasje do innowacyjnych technologii i nieszablonowych rozwiązań. Wykorzystujemy nasze specjalistyczne umiejętności, aby dostosowywać i obsługiwać systemy odpowiadające potrzebom naszych klientów.

Kim jesteśmy?

Poznaj możliwości rozwiązań informatycznych, wspierających rozwój Twojej firmy

Dostarczymy zespoły ekspertów, rozwiązania IT oraz technologie idealnie dopasowane do Twoich potrzeb, tak abyś mógł rozwijać swoją działalność.

Ludzie

Siłą yarrl S.A. jest zgrany i wykwalifikowany zespół. Kształtujemy naszą firmę, omawiamy kierunki wzrostu, badamy różne możliwości i wspólnie z Tobą wybieramy ścieżki działania.

Pasja

Nieustannie rozwijamy się i zmieniamy, aby móc coraz lepiej odpowiadać na oczekiwania rynku.

Jakość

Wiemy jak ważna jest ochrona systemów IT i bezpieczeństwo zgromadzonych danych. Dbamy o najwyższe standardy bezpieczeństwa dostarczanych systemów, wykorzystując sprawdzone technologie globalnych dostawców.

Nasze doświadczenie

Od ponad 30 lat tworzymy i dostarczamy rozwiązania naszym Klientom, współdzieląc z nimi nasze doświadczenie i pasje do innowacyjnych technologii i nieszablonowych rozwiązań. Wykorzystujemy nasze specjalistyczne umiejętności, aby dostosowywać i obsługiwać systemy odpowiadające potrzebom naszych Klientów.

30 lat
Ponad 30 lat nieprzerwanej
działalności w Polsce
400 osób
Ponad 400 osób współpracujących w Grupie Kapitałowej
200 Projektów
Ponad 200 zrealizowanych
projektów
2006
Data debiutu na GPW

Zaufali nam:

Historia spółek

1992

Rozpoczęcie działalności przez Unima 2000 Systemy Teleinformatyczne (U2K)

2006

Debiut U2K na Giełdzie Papierów Wartościowych

2020

Rozpoczęcie działalności przez pTAG

2022

Podjęcie przez firmę EUVIC decyzji o inwestycjach w U2K oraz w pTAG

2023

Połączenie U2K i pTAG

Rebranding połączonych spółek: początek yarrl S.A.

Blog

Zobacz, jak pracujemy!

Case Study

Case Study
5 min read

Canal+ lider na rynku międzynarodowym branży mediów i rozrywki

Llider na rynku międzynarodowym branży mediów i rozrywki, oferujący pakiety telewizji satelitarnej i kablowej, a także platformę streamingową.
Case Study
5 min read

Tradycja i zaufanie branży niskich prądów - Konferencja

Spotkanie Projektantów Instalacji Niskoprądowych – SPIN, organizowane przez firmę Lockus K2.
Case Study
5 min read

Efektywne wdrożenia rozwiązań cyfrowych

Nasze zespoły pracują dla różnych klientów w różnych modelach współpracy, gdyż wiemy jak wykorzystać zalety bycia elastycznym software house.