Rozwiązania dla administracji skarbowej

Nasze rozwiązania IT

Tagline

Rozwiązania dla administracji skarbowej

Twój e-PIT to nasza sztandarowa usługa! Zespół analityczno-dewelopersko-testerski yarrl od kilku lat dostarcza tak zwane kolejne wydanie e-PIT, czyli zapewnia coroczną gotowość nowoczesnej usługi Ministerstwa Finansów, pozwalającej na sprawne i bezproblemowe rozliczenie się z podatku dochodowego przez podatników.

Usługa zostaje uruchomiona dla rozliczeń za rok poprzedni 15 lutego każdego roku. Twój e-PIT automatycznie generuje podatnikom dokumenty:

PIT-28, PIT-36, PIT-37, PIT-38, PIT-DZ, PIT-OP.

Podatnik po weryfikacji (i ewentualnej modyfikacji) zatwierdza swoje rozliczenie roczne. Podatnik ma możliwość rozliczenia się także wspólnie z małżonkiem lub jako rodzic samodzielnie wychowujący dzieci.

Na podstawie posiadanych przez Krajową Administrację Skarbową danych, zeznania PIT-37 i PIT-38 (także PIT-OP) są automatycznie akceptowane w systemie przez KAS, nawet jeśli podatnik nie podejmie żadnych działań w systemie. Dzięki temu podatnik unika ryzyka niezłożenia dokumentów w obowiązującym terminie. Dodatkowo usługa w trybie ciągłym zapewnia złożenie korekt i przeglądanie złożonych dokumentów.

Rozwiązania dla administracji skarbowej
e-PIT

Usługa cieszy się niesłabnącym powodzeniem, co potwierdzają liczby:

Ministerstwo Finansów (MF) i Krajowa Administracja Skarbowa (KAS) już po raz piąty udostępnia usługę Twój e-PIT.

e-PIT to jedna z najpopularniejszych e-usług polskiej administracji. Z roku na rok bije rekordy popularności.

#epit #rozliczeniepodatku #edeklaracje #pit36 #pit37

Korzyści płynące z zastosowania Bramki Walidacji Dokumentów potwierdzone zostały przez Krajową Administrację Skarbową, która tą drogą przyjmuje corocznie miliony deklaracji PIT.

#masowedokumenty #waldacjadokumentu #przetwarzaniepaczekdokumentów #PIT #statusdokumentu