Tradycja i zaufanie branży niskich prądów - Konferencja

12/11/2023

Tradycja i zaufanie branży niskich prądów  - czyli podsumowanie 21. edycji Spotkanie Projektantów Instalacji Niskoprądowych

Spotkanie Projektantów Instalacji Niskoprądowych – SPIN, organizowane przez firmę Lockus K2 to tradycyjne wydarzenie branżowe adresowane do projektantów instalacji niskoprądowych, zainteresowanych technologią, chcących rozwijać swoje umiejętności oraz poszerzać wiedzę i kontakty w branży niskich prądów.

Już od 21 lat projektanci spotykają się z Partnerami konferencji: producentami i dystrybutorami, aby współtworzyć wartościowe merytorycznie środowisko do konfrontacji spostrzeżeń na temat najnowszych technologii i rozwiązań branżowych.

W trakcie dwudniowego wydarzenia przekrojowo prezentowane są informacje na temat trendów, nowinek technologicznych i potrzeb branży niskich prądów. Do dyspozycji uczestników jest strefa wystawiennicza, umożliwiająca prezentację i testowanie sprzętu oraz indywidualne konsultacje. Wieczorny bankiet i część integracyjna owocują w nieformalne kontakty, które jeszcze bardziej przekładają się na efektywną współpracę z Partnerami Biznesowymi.

W dniach 26 – 27 września 2023 w pięciogwiazdkowym, luksusowym hotelu Crystal Mountain w Wiśle, odbyła się 21 jesienna edycja Spotkania Projektantów Instalacji Niskoprądowych.

Wydarzenie zgromadziło ponad 320 osób − projektantów, producentów, dystrybutorów oraz ekspertów branżowych. Swoje rozwiązania zaprezentowały 33 firmy takie jak:

·       Złoci Partnerzy: Ambient System, BKT Elektronik, Grupa Romi wraz Corning Optical Communications, Hanwha Vision Europe, Hikvision, Huawei, Megavision Technology, Roger wraz z Sensor – Online, Q4Net, TP – Link,

·       Srebrni Partnerzy: 2N, BCS/NSS, Eltcrac System, Eltrox, Emiternet, Ewimar, Impakt wraz z PowerWalker, Ipands, MiwiUrmet, Optex, Yamaha,

·       Brązowi Partnerzy: Aco, Alarmtech, Asbis Poland, Bitstream, Novet, pAudio, RST, Smay, Zpas.

Rozwiązania omówione przez Partnerów 21 SPIN obejmowały szeroki wachlarz specjalizacji: od systemów sygnalizacji pożarowej, CCTV, kontroli dostępu, wideodomofonowych, przez systemy zasilania gwarantowanego oraz zarządzania budynkiem, rozwiązania Data Center, sieciowe, jak również profesjonalne rozwiązania multimedialne i integrację systemów.

Nieodłącznym elementem Spotkań Projektantów Instalacji Niskoprądowych jest panel ekspercki. Podczas jesiennej edycji 21 SPIN wiedzą i doświadczeniem z uczestnikami podzielił się:

mgr inż. Pan Robert Śliwiński z CNBOP - PIB, który przeprowadził wykład ekspercki zatytułowany: Przeciwpożarowy wyłącznik prądu. Aspekty formalne i praktyczne wprowadzenia wyrobu budowlanego do obrotu

Całość wydarzenia dopełnił wieczorny bankiet i część integracyjna, sprzyjająca efektywnej współpracy między Partnerami Biznesowymi. Główną atrakcją wieczoru było multimedialne LED-owe show oraz koncert najpopularniejszych utworów z repertuaru “Męskie Granie” w wykonaniu Natalii Szczypuły, laureatki znanego muzycznego programu The Voice of Poland oraz Tomasza Jarosza, zwycięzcy programu Szansa na Sukces.

Spotkania Projektantów Instalacji Niskoprądowych to już 21 lat tradycji i zaufania branży niskich prądów. Celem SPIN jest tworzenie warunków sprzyjających współpracy oraz powstawaniu nowych inicjatyw i projektów.

Wydarzenia SPIN na stałe wpisały się już w kalendarz imprez branżowych, będąc tym samym jedną z najbardziej wyczekiwanych konferencji tego sektora.