Efektywne wdrożenia rozwiązań cyfrowych

26/9/2023

Zdajemy sobie sprawę, że nasi Klienci do wykonania określonego zadania mogą potrzebować eksperta, którego nie mają w swoim zespole. Musi on dysponować odpowiednią wiedzą, doświadczeniem i umiejętnościami w konkretnym obszarze, by dostarczyć wartość biznesową. Klient może nie chcieć rekrutować takiego specjalisty na stałe, ponosić kosztów takiej rekrutacji, tracić na nią czas, narażać się na przestoje lub na konieczność poszukania innego rozwiązania.

Również z punktu widzenia specjalisty taka forma współpracy ma większą elastyczność. Nie każdy dysponuje na tyle szerokim zasobem kompetencji, by zawsze można było przydzielić odpowiednie zadania i nie każdy potrafi skutecznie samodzielnie wyszukiwać klientów, którym można zaoferować swoje usługi.

Wiemy, jak połączyć oba podejścia, gdyż od kilku lat dostarczamy dedykowane zespoły specjalistów do realizacji inicjatyw biznesowych naszych Klientów. Wiemy, jak dobrać umiejętności i na co zwrócić uwagę, zarówno w obszarze kompetencji twardych, jak i miękkich, by zespół szybko się zgrał i mógł efektywnie zacząć pracę.

Nasze zespoły pracowały w modelu body leasingowym zarówno dla Klientów komercyjnych, jak i publicznych. Realizowaliśmy i nadal wykonujemy prace zarówno dla niszowych obszarów, jak np. systemy zarządzania badaniami klinicznymi spółki EvidentIQ, gdzie pracują nasi deweloperzy, testerzy, product ownerzy i scrum masterzy, jak i dla dużych wizerunkowych podmiotów rządowych jak Główny Urząd Nadzoru Budowlanego w zakresie realizacji systemu SOPAB i ZONE, gdzie usługi świadczą nasi analitycy, project managerowie, graficy, specjaliści UX/UI czy eksperci wdrożeniowi.

Jeśli masz pomysł i chciałbyś powierzyć jego realizację doświadczonemu i zgranemu zespołowi – jesteśmy!