Twój e-PIT - nasz sztandarowy 
projekt z nowymi funkcjonalnościami!

11.6.2024

Twój e-PIT 
- nasz sztandarowy 
projekt z nowymi funkcjonalnościami!

Jak co roku, z dumą przedstawiamy nasz flagowy projekt – Twój e-PIT! Nasz zespół ciężko pracował, aby dostarczyć kolejną odsłonę tej nowoczesnej usługi, która umożliwia sprawne i bezproblemowe rozliczenie się z podatku.

Nowości na Rok 2024

W tym roku wprowadziliśmy nową funkcjonalność umożliwiającą składanie PIT-36, PIT-36L i PIT-28, szczególnie przydatną dla przedsiębiorców. Te formularze zostały wzbogacone o intuicyjne kreatory, które znacznie ułatwiają i przyspieszają proces rozliczenia.

Automatyzacja i Wygoda

Usługa, która ruszyła 15 lutego 2024 roku, była dostępna w trybie składania zeznań aż do 30 kwietnia 2024 roku. System automatycznie generuje dla podatników dokumenty: PIT-28, PIT-36, PIT-36L, PIT-37, PIT-38, PIT-DZ oraz PIT-OP. Podatnik może po weryfikacji (i ewentualnej modyfikacji) zatwierdzić swoje roczne rozliczenie. Jest to możliwe zarówno indywidualnie, wspólnie z małżonkiem, jak i jako rodzic samodzielnie wychowujący dzieci.

Bezpieczeństwo i Spokój

Na podstawie posiadanych przez Krajową Administrację Skarbową danych, zeznania PIT-37 i PIT-38 oraz PIT-OP są automatycznie akceptowane przez system jeśli podatnik spełnia odpowiednie warunki nawet, jeśli nie podejmie żadnych działań. Dzięki temu każdy może być pewien, że uniknie ryzyka niezłożenia dokumentów w obowiązującym terminie.

Niesłabnące Powodzenie Usługi

Twój e-PIT cieszy się ogromnym zainteresowaniem, co potwierdzają liczby:

  • 500 tys. zeznań złożonych w pierwszym dniu dostępności usługi
  • Ponad 7 mln złożonych zeznań w ciągu sezonu

Jesteśmy dumni, że nasza usługa nieustannie spełnia oczekiwania użytkowników i pomaga w bezproblemowym rozliczeniu podatków. Nasza misja tworzenia rozwiązań IT dla ludzi i z myślą o ludziach pozostaje niezmieniona!
Dziękujemy za zaufanie i cieszymy się, że możemy wspierać Was każdego roku!