Konferencja IBM „Put AI to Work”

13.6.2024

W ubiegłym tygodniu byliśmy uczestnikami konferencji „Put AI to Work” dedykowanej produktom i rozwiązaniom AI, organizowanej przez IBM Polska Sp. z o.o.

Jak się łatwo domyślić, w centrum uwagi były dyskusje o sztucznej inteligencji, ale głównie pod kątem możliwości zrewolucjonizowania biznesów w oparciu właśnie o AI. Poruszany był temat wpływu sztucznej inteligencji na skrócenie i zoptymalizowanie procesów, a w efekcie zwiększenie konkurencyjności firmy na rynku.

Podczas konferencji odbyły się bardzo ciekawe debaty eksperckie z przedstawicielami największych banków i firm w Polsce.

Podsumowując można śmiało powiedzieć, że wydarzenie „Put AI to Work” zgromadziło myślących przyszłościowo liderów, innowatorów technologicznych i decydentów,  zgodnych w kwestii wprowadzania innowacji dzięki generatywnej sztucznej inteligencji.  

Tego typu projekty wiążą się oczywiście z wieloma wyzwaniami związanymi np. z kadrą, kulturą organizacji, czy zarządzaniem. Yarrl jako srebrny partner IBM już dostarcza  
i wdraża rozwiązania chatbotowe i voicbotowe oparte o technologię generatywnej sztucznej inteligencji IMB Watsonx.

Wydarzenie skierowane było do wszystkich, dla których sztuczna inteligencja stanowi część biznesu, zarówno decydentów IT, ludzi pracujących z automatyzacją i danymi AI, zarządzaniem danymi, CRM, łańcuchem dostaw i całej linii biznesowej zainteresowanej tym obszarem.

Mieliśmy oczywiście okazję do wymiany cennych doświadczeń związanych  
z implementacją modeli sztucznej inteligencji. Poznaliśmy też nowe funkcjonalności dostępne w ramach IBM Watsonx, które oczywiście będziemy wykorzystywali  
w rozwiązaniach oferowanych naszym Klinetom.