Rozwiązania Genesys Cloud CX

Oferujemy nowoczesną, spójną, sprawną i spersonalizowaną obsługę klienta. Wdrażamy systemy skalowalne, dostosowane do Twoich potrzeb.​ Wykorzystujemy technologię Genesys Cloud CX™ (GCCX). Tworzymy kompleksowe rozwiązania Contact Center, typu „all-in-one”, dostępne w chmurze publicznej, jak i innowacyjne platformy do rozwoju usług chmurowych. Pomagamy budować zaawansowane systemy integrujące wiele kanałów komunikacji i różne lokalizacje, wsparte dodatkowymi systemami analitycznymi, systemami raportowymi i oprogramowaniem do optymalizacji procesów.​

Wykorzystujemy: Speech Analytics, Predictive Dialing System PDS, rozwiązania IVR.

Najważniejsze cechy oferowanych systemów to:

Wielokanałowość

Komunikacja za pośrednictwem social mediów

Precyzyjne raportowanie

Integracja z aplikacjami biznesowymi

Skalowalność

Rozwiązania Genesys Cloud CX
Genesys Cloud CX

Nowoczesna, spójna, sprawna i spersonalizowana obsługa klienta

Genesys Cloud CX™ (GCCX) to zarówno kompleksowe rozwiązanie Contact Center typu „all-in-one”, dostępne w chmurze publicznej, jak i innowacyjna platforma do rozwoju usług chmurowych. Rozwiązanie to zapewnia najszerszy i najbardziej zaawansowany zestaw funkcjonalności dostępnych w ramach jednego, kompletnego rozwiązania CCaaS (Contact Center as a Service).

Genesys Cloud od początku był projektowany w taki sposób, aby przyspieszyć proces wdrażania, zmniejszyć jego złożoność i uprościć administrację. Natywna architektura chmurowa umożliwia stały i systematyczny rozwój platformy oraz gwarantuje dostęp do najnowszych technologii. Oznacza to, że klient uzyskuje dostęp do wszelkich udoskonaleń i poprawek, natychmiast gdy pojawią się one na platformie Genesys Cloud.

Genesys Cloud pozwala zarządzać wszystkimi kontaktami i analizować aktualne trendy. Konsultanci i pracownicy mają dostęp do informacji w czasie rzeczywistym, dzięki czemu firma może dbać o zadowolenie klientów.